Partistyrelsen

Piratpartiet leds av en styrelse, med en partiledare i spetsen. Den består av maximalt femton ledamöter, som väljs på två år (hälften åt gången) på partiets höstmöten.

Presentation av styrelsen

Magnus Andersson, partiledare

Email: magnus.andersson@piratpartiet.se
Twitter: moinois
Skype: moinois
Telefon: 0705757478

 


C Magnus Berglund
Email: c.magnus.berglund@piratpartiet.se
Facebook
Twitter
Blogg: cmagnusb.wordpress.com
Telefon: 0705-18 20 25

 


opassande

Emma Marie Andersson

Twitter: opassande
Gplus: +emmamarieandersson
Email: opassande@gmail.com
Hemsida: opassande.se

 


calle_1915x2795

Carl Johan Rehbinder

Email: calle@rehbinder.se
Hemsida: tantrikblog.wordpress.com / rehbinder.se/calle
Facebook, Twitter
Skype: callerehbinder
Telefon: 070-79 76 333

 


leifsvahnLeif Svahn

Email: leif.svahn@piratpartiet.se
Telefon: 073 18-210 99
Twitter: lsvahn

 

 


 Andreas Bjärnemalm

Email: andreas.bjarnemalm@piratpartiet.se

 

 

 


 Katarina Stensson

Email: katarina.stensson@piratpartiet.se

 

 

 


 Ronja Gustafsson

Email: ronja.gustafsson@piratpartiet.se

 

 

 


 Elin Andersson

Email: elin.andersson@piratpartiet.se

 

 

 


 Anastasia Storm

Email: anastasia.storm@piratpartiet.se